7 rozdielov medzi obyčajnými kolesami a patentovaným kolesom SWIMTRAINER „Classic“

swimtrainer classic porovnanie s obycajnym kolesom na plavanie

  1. V obyčajných kolesách je dieťa v polohe psíka, teda celé telo má kolmo nadol. Nie je v polohe plávania. V kolesách SWIMTRAINER „Classic“ je dieťa v polohe plávania už od 3 mesiacov.
  2. Bežné kolesá nemajú bezpečné uchytenie detí a deti sa môžu ľahko prepadnúť pod koleso. V kolesách na plávanie SWIMTRAINER „Classic“ sú deti zabezpečené proti prepadnutiu, k čomu slúži brušná časť patentovaných kolies.
  3. Obyčajné kolesá sa môžu najskôr používať od 1 roka veku dieťaťa, červené plávacie kolesá SWIMTRAINER „Classic“  sa môžu používať už od 3 mesiacov veku dieťaťa, môžete s nimi zachytiť tzv. žabací reflex detí a už takéto malé deti si môžu užívať voľnosť pohybu, psychický a fyzický rozvoj prameniaci z pohybov a pobytu vo vode.
  4. Obyčajné kolesá môžu v niektorých prípadoch obsahovať ftaláty. Kolesá SWIMTRAINER „Classic“ neobsahujú ftaláty.
  5. V bežných kolesách nenaučíte deti plávať. V kolesách na plávanie SWIMTRAINER „Classic“ naučíte deti plávať. Plavecké školy FREDS SWIM ACADEMY dávajú garanciu, že sa deti pomocou týchto kolies na kurzoch naučia plávať.  S kolesami SWIMTRAINER „Classic“ dostávate návod spolu s fotkami, ako v nich deti naučiť plávať.
  6. V obyčajných kolesách nie je vyvinutý systém postupného vyfukovania komôr pre prispôsobovanie kolesa váhe detí. Kolesá SWIMTRAINER „Classic“ sú vyvinuté tak, aby sa komory dali postupne vyfukovať pre prispôsobovanie váhe detí, takže vydržia pre dlhšie obdobie a zároveň takto poskytujú postupný prechod k voľnému plávaniu.
  7. S bežnými kolesami je veľká pravdepodobnosť, že zažijete veľa stresu a strachu, či sa dieťa neutopí. Kolesá na plávanie SWIMTRAINER „Classic“ boli vyvinuté tak, aby ste si mohli užívať pohodu vo vode s Vašimi deťmi a deti, aby si mohli užívať maximálnu radosť z pohybu vo vode.
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *