4 dôvody, prečo uprednostniť SWIMTRAINER „Classic“ pred rukávnikmi

  1. S kolesom na plávanie SWIMTRAINER „Classic“ je možné začať plávať už od 3 mesiacov veku dieťaťa a zároveň dieťa sa v kolesách cíti bezpečne. V rukávnikoch ani v takomto veku ešte dieťa nemôže plávať a hrozilo by, že by sa veľmi ľahko mohlo napiť vody a ponoriť si hlavičku pod vodu.
  2. Koleso na plávanie SWIMTRAINER „Classic“ zabezpečuje správnu polohu dieťaťa, čo pri rukávnikoch nie je možné, nakoľko dieťa má tendenciu plávať dole nohami v polohe psíčka“.
  3. Kolesá SWIMTRAINER „Classic“ majú vyvinutý 3-stupňový systém výučby plávania a s každým kolesom dostávate návod, ako naučiť pomocou tohto systému dieťa plávať. Kolesá na plávanie SWIMTRAINER „Classic“ podporujú prirodzený prechod pomocou spomenutého systému k voľnému plávaniu, pretože komory plávacích kolies sa postupne vyfukujú. Postupný prechod z rukávnikov k voľnému plávaniu postupným vyfukovaním nie je zabezpečený.
  4. Dieťa ma v plaveckých kolesách SWIMTRAINER „Classic“ voľné ruky aj nohy – „hnacie motory“ pri plávaní. Pri rukávnikoch nemá dieťa voľné ruky a nohy majú tendenciu plávať v nesprávnej polohe.