SWIMTRAINER „Classic“ – jediné kolesá, s ktorými naučíte deti plávať

Plávacie kolesá SWIMTRAINER „Classic“ sú jediné kolesá, s ktorými pomocou 3-stupňového systému výučby plávania naučíte deti plávať.  Plávanie s deťmi s kolesami na plávanie SWIMTRAINER „Classic“ zvládnete dokonca bez toho, aby ste navštevovali drahé kurzy plávania. Stanete sa trénerom plávania svojich detí, zažijete s nimi krásny čas vo vode a deti sa budú môcť takto rozvíjať, nakoľko rozvoj vo vode je nenahraditeľný, pretože vo vode sú možné aj pohyby, ktoré inde nenahradíte.

1. stupeň:

Červené koleso na plávanie SWIMTRAINER „Classic“ ma najväčší vztlak zo všetkých kolies a teda najviac nadnáša nad vodou. Môžu ho používať deti od 3 mesiacov do 4 rokov (6-18 kg.) Vždy je rozhodujúca váha pri výbere kolesa. Pomocou červeného kolesa na plávanie SWIMTRAINER „Classic“ deti učíte správne kopať nohami. Nohy sú v plávani tzv. „poháňací motor“, preto je dôležité venovať patričnú pozornosť tomuto stupňu výučby plávania.

2. stupeň:

V oranžovom kolese (pre deti vo váhe od 15 do 30 kg) učíte deti správne používať ruky pri plávaní. Koleso má menší vztlak a je viac ponorené vo vode. Komory kolesa už môžete postupne vyfukovať a zmenšovať jeho vztlak.

3. stupeň:

Žlté koleso (pre deti vo váhe od 20 do 36 kg) je ponorené úplne vo vode, slúži na úplny prechod do voľného plávania.

Je dôležitá aj pravidelnosť pri plávaní, aby dieťa nestratilo návyk, ktorý si vybudovalo. Takto bude môcť s istotou postupne prejsť k voľnému plávaniu.

Presný návod aj s fotkami dostanete spolu s kolesom. V prípade záujmu o kúpu kolesa navštívte náš e-shop.

Komenty

Komenty

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *